28 ZLOT - 17-18 SIERPNIA 2018

 _1W tym roku dobra zabawa gwarantowana jest 17 i 18 sierpnia. Uprzedzamy z delikatnym wyprzedzeniem abyście mogli odpowiednio zaplanować wakacje :) Trzymajcie rękę na pulsie i zaglądajcie do nas aby poznać szczegóły imprezy.

PROGRAM 27. PIKNIKU LOTNICZEGO

 _1Po przeciekach czas na konkret - dokładny rozkład jazdy 27. Pikniku Lotniczego w Trzebiczu Nowym. A w nim jak zwykle atrakcja goni atrakcję. Będzie lotniczo, będzie muzycznie, będzie zabawa dla dużych i dla małych.
Przybywajcie, zapraszamy :)

XXVII PIKNIK LOTNICZY CORAZ BLIŻEJ

 _11MAMY PRZECIEKI! Nie pytajcie co musieliśmy zrobić, aby pozyskać dla Was tajne newsy jeszcze przed oficjalną premierą programu Pikniku:)
Piątek 18.08
Zespół Disco Polot
Beata Spychalska z Zespołem
Sobota 19.08
Mateusz Ziółko
I SENSACJA - Uwe Zimmermann w swoim nowym, jeszcze lepszym samolocie! Podniebne szaleństwo gwarantowane.
Szczegóły wkrótce.

 

BALONOWA FIESTA 2017

 _38Zapraszamy do Trzebicza Nowego na Balonową Fiestę. Ta widowiskowa impreza odbędzie się na lądowisku w Trzebiczu Nowym w dniach 9-10 czerwca 2017. Tradycyjnie, jak na wszystkich imprezach organizowanych przez Agroturlot, nie zabraknie dodatkowych atrakcji. 

Plakat i szczegółowy harmonogram imprezy wkrótce.

XXVII PIKNIK LOTNICZY

 _1Serdecznie zapraszamy 18-19 sierpnia 2017r. na XXVII Piknik Lotniczy ULM w Trzebiczu Nowym.

DZIĘKUJEMY :)

 _34Dziękujemy Wam wszystkim za wspólnie spędzone chwile na XXVI Pikniku Lotniczym. Dziękujemy sponsorom, VIP-om, zawodnikom, pilotom, publiczności i wszystkim którzy uświetnili naszą imprezę. Jak zwykle było niesamowicie. Ta wspaniała i niepowtarzalna, rodzinna atmosfera święta lotniczego jest możliwa do wykreowania tylko dzięki Wam. Jesteście WIELCY! :)